13 روش برای دریافت انرژی مثبت

13 روش برای دریافت انرژی مثبت

13 روش برای دریافت انرژی مثبت

تقریبا همه ما افرادی را می شناسیم که بسیار مثبت اندیش هستند و انرژی مثبت بسیاری دارند. آنها کسانی هستند که به طور طبیعی دیگران را به خود جلب می کنند و احساس راحتی می کنند. انرژی که می دهید نه تنها تعامل شما با دیگران را تعیین می کند ، بلکه از احساسی که نسبت به خود دارید نیز تاثیر می پذیرد.

این یکی از مهارتهایی است که قطعاً ارزش تمرین کردن را دارد. هنگامی که شروع به تغییر ذهنیت خود می کنید ، شاهد خواهید بود که انواع فرصت های شگفت انگیز در پیش روی شما قرار می گیرد و همچنین احساس سبکی بیشتری خواهید داشت. در این مقاله درباره نحوه انتقال انرژی مثبت از درون به بیرون صحبت کرده ایم:

 1. خود را در اولویت قرار دهید

اگر احساس خوبی نسبت به خود داشته باشید ، بسیار ساده تر خواهد بود که این رضایت درونی را به دنیا ارائه دهید. از خود مراقبت کنید و انجام کارهای کوچک خودمراقبتی که باعث می شوند احساس خوبی داشته باشید را در خود پرورش دهید.

 1. بین واقعیت و تفکر تفاوت قائل شوید

ما انسان هستیم ، بنابراین گاهی اوقات کمی از افکار چاپلوسانه درباره خودمان خواهیم داشت. کاری که می توانیم انجام دهیم این است که به خود یادآوری کنیم تا واقعیت را از فکر جدا کنیم. یک واقعیت این است: من با همکارم گفتگوی سخت و جنجالی داشتم. و فکر؟ همکار اکنون در مورد من فکر دیگری می کند. تمرکز بر حقایق کمک می کند تا همه چیز در منظر باشد و مانع از بروز آن افکار منفی می شود.

 1. با خود مهربان باشید

وقتی احساس ناراحتی می کنید ، افکار خود را تشخیص داده و آنها را ارج نهید سعی کنید و با خود مهربان باشید. خواه این به معنای خواندن مانترا مورد علاقه خود بارها و بارها باشد ، یا تلاشی برای رفتار دلسوزانه با خود ، درست مثل دوستتان.

13 روش برای دریافت انرژی مثبت

4- از کلمات مثبت استفاده کنید

گفتن ، من سپاسگزارم … . نحوه ارتباط ما به طور مستقیم بر انرژی ما تأثیر می گذارد ، بنابراین استفاده از کلماتی مانند عشق ، راه حل ، شاد ، ایمن و … انرژی مثبت مضاعفی را القا می کند.

 1. بیشتر لبخند بزنید

این یک عمل کوچک است که می تواند تغییر بزرگی ایجاد کند. حتی اگر در ابتدا لبخند کاملاً واقعی نباشد ، شما احساس بهتری خواهید داشت و نسبت به دیگران ابراز احساسات می کنید ، این باعث جذب انرژی مثبت شما می شود.

13 روش برای دریافت انرژی مثبت

 1. قدرشناسی را تمرین کنید

ده ها روش برای انجام این کار وجود دارد. شما می توانید هر روز لیستی از آنچه بیشتر از آن متشکر هستید ، تهیه کنید ، می توانید این افکار را با خود بیان کنید ، آنها را با یک دوست در میان بگذارید و …

 1. در جهت رسیدن به یک هدف کار کنید

تلاش برای دستیابی به اهداف خود و سپس دستیابی به آنها باعث افزایش بسیار اعتماد به نفس می شود. دیگران در اطراف شما قدرت شما را می گیرند و می بینند که برای خود و رویاهای خود ارزش قائل هستید و به آنها اعتقاد دارید.

8- به دیگران احساس مثبت القا کنید

وقتی با کسی صحبت می کنید ، به مواردی که دوست دارید یا درباره آنها ارج می نهید فکر کنید. آنها احساسات مثبتی را که شما به سمت آنها هدایت می کنید احساس خواهند کرد و حتی ممکن است آن را به سمت شما بازتاب دهند.

 1. از دیگران تعریف کنید

نشان دادن اینکه از شخصی قدردانی می کنید دو هدف دارد. این باعث می شود که شما احساس خوبی داشته باشید و همه ما لیاقت این احساسات را داریم. وقتی شخصی کاری را انجام می دهد که تحسینش می کنید ، شروع به تأیید کنید و از او تعریف کنید تا فوراً روحیه شما را تقویت کند.

 1. در لحظه زندگی کنید

هنگام صرف ناهار با یک دوست ، تلفن خود را کنار بگذارید یا وقتی یک غذای خوب برای خود می پزید تلویزیون را خاموش کنید. حواس پرتی مانع از این می شود که در لحظه زندگی کنیم و حتی کارهای به ظاهر پیش پا افتاده را نیز دوست بداریم.

 1. حالت بدنی خوب راتمرین کنید

وضعیت شما نشانه ای غیر کلامی عالی از احساس شما در مورد خود است. بایستید ، یا صاف بنشینید ، بازوهای خود را باز کنید و شانه های خود را به عقب حرکت دهید تا سیگنال هایی را برای دسترسی به آنها ارسال کنید.

13 روش برای دریافت انرژی مثبت

 1. بخشنده تر باشید

در را برای فرد پشت سر خود باز نگه دارید ، در انجام یک کار به هم اتاقی خود کمک کنید ، با تمیز کردن آپارتمان شریک زندگی خود را غافلگیر کنید ، یک یادداشت زیبا برای یک دوست یا یک همکار بگذارید. هنگامی که نسبت به اطرافیان خود سخاوتمند هستید ، یک تغییر قطعی در جو و انرژی جذب خواهید کرد.

 1. حسن نیت را تمرین کنید

این مربوط به دین نیست ، بلکه در مورد دانستن این است که انرژی که می دهید همان چیزی است که شما جذب خواهید کرد. اگر کسی شما را ناراحت کرده است ، به سختی شلاق نزنید. وقت خود را برای آرام کردن و حل کردن آن اختصاص دهید ، یا زمان بدهید و توجه خود را دوباره متمرکز کنید. مراقب خود باشید ، بر شکرگذاری ، مهربانی با دیگران ، سخت کوشی و احاطه بر خود با تأثیرات مثبت تمرکز کنید. فرکانس خود را بالا نگه دارید ، و انرژی مثبت مورد نظر خود را دریافت خواهید نمود.