ایده اقتصادی دکوراسیون برای منزل اجاره ای

ایده اقتصادی دکوراسیون منزل برای منزل اجاره ای

ایده اقتصادی دکوراسیون برای منزل اجاره ای

در منزل های کوچک اغلب مشکل کمبود فضا وجود دارد. به ندرت کسی میتواند یک منزل ایده آل اجاره کند که تمامی آیتم های آن به دلخواه باشد. به همین دلیل است که تزئین و دکوراسیون داخلی امروزه بسیار رایج شده است. در این مقاله چند روش با هزینه پایین و مناسب برای منازل اجاره ای به شما آموزش خواهیم داد.

فضای کار

اکنون که بیماری همه گیر کرونا بسیاری از صنایع را فلج کرده است و مردم را وادار به ماندن در خانه در بیشتر اوقات می کند، ایجاد احساس راحتی در خانه بسیار ضروری است. و از آنجا که بیشتر ما در خانه کار و تحصیل می کنیم ، داشتن مکانی راحت برای آن بسیار مهم است.

اگر منزل شما منطقه کاری نداشته باشد، یکی از اولین مواردی است که باید در نظر گرفته شود. به دنبال مبلمان دست دوم در بازارها، فروشگاه های اقتصادی یا آنلاین بگردید. ایده تهیه میزی که به نظر وحشتناک است و با بازسازی زندگی دوم به آن داده اید را فراموش نکنید.

ایده اقتصادی دکوراسیون منزل برای منزل اجاره ای

آشپزخانه

اگر ما در مورد یک مکان کوچک صحبت می کنیم که اتاق خواب و اتاق نشیمن اضافی ندارد، به احتمال زیاد بیشتر وقت خود را در آشپزخانه می گذرانید. به همین دلیل بسیار مهم است که جلوه دلپذیری داشته باشد. در مورد ایجاد تغییرات قبلی با صاحبخانه خود صحبت کنید. اگر آپارتمان قدیمی و فرسوده باشد، بازسازی آن طبیعی ترین کار است و احتمالاً موافقت خواهند کرد.

حتماً جزئیات را با مالک منزل به هر حال در میان بگذارید زیرا برخی از موارد برای آنها ارزش احساسی دارد. رنگ آمیزی کابینت های آشپزخانه به رنگ طبیعی مانند خاکستری ، سفید یا قهوه ای جلوه ای تازه به کل اتاق می بخشد. اگر کابینت ها بسیار قدیمی هستند و در حال خراب شدن هستند ، تعویض درب ها را به طور کامل در نظر بگیرید.

اگر این از بودجه شما خارج است، ممکن است فکر کنید که کابینت ها را باز بگذارید. با این کار همه ظروف شما بسیار در دسترس خواهند بود. افزودن برخی از سطل های ذخیره سازی به شما امکان می دهد چیزهایی را که می خواهید مانند وسایل تمیز کردن را پنهان کنید.

وسایل روشنایی

نورپردازی در منزل تغییر بسیاری ایجاد میکند. اگر با وجود تغییراتی که در منزل ایجاد کرده اید، باز هم محیط خسته به نظر میرسد، وقت آن است که لامپ ها را نگاه کنید. لامپ هایی با رنگ طبیعی تر می توانند به آپارتمان شما با قیمتی ارزان جلوه بسیاری ببخشد.

وسایل روشنایی همچنین می توانند جلوه شگفت انگیزی را به خانه شما وارد کنند. به عنوان مثال یک نوار چراغ ال ای دی می تواند به یک قطعه طراحی چشم نواز تبدیل شود که برای شما هیچ هزینه ای هم نخواهد داشت.

ثابت کردن یک نوار سبک ال ای دی بالای محل کار آشپزخانه به شما نور کافی می دهد تا در هر زمان از روز غذای خود را تهیه کنید. و برای ساختن یک چراغ مستقل می توانید چسب دو طرفه ای را روی دیوار قرار داده و نوار LED خود را به آن بچسبانید. البته ابتدا نوار را تست کنید.

ایده اقتصادی دکوراسیون منزل برای منزل اجاره ای

حمام

اگر قصد دارید برای مدتی در یک مکان زندگی کنید ، باید حمام مرتب و آراسته ای داشته باشید. تعویض دستگیره های کمد تفاوت زیادی ایجاد می کند و جلوه ای یکنواخت به اتاق می بخشد.

برای ایجاد تغییراتی دیگر می توانید شیر حمام را جایگزین کنید ، مثلا اگر موردی که قبلاً داشته اید قدیمی باشد و ممکن است نشت کند؛ و این موضوع در گذر زمان باعث پوسیدگی می شود.

افزودن برخی جزئیات می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. پرده دوش را به یک تنی تغییر دهید. . گیاهانی را به حمام اضافه کنید که عاشق رطوبت هستند. می تواند هر چیزی از لیست زیر باشد:

مونسترا

گیاه عنکبوت

کف سالن

گیاه عصبی

حذف برچسب ها از بطری هایی که روی پیشخوان آویز کرده اید باعث می شود حمام مرتب تر شود. اگرچه این راه حل برای خانواده ها برای کودکان مناسب نیست. اما اگر تنها زندگی می کنید ، قطعاً این امر به شما کمک می کند تا درهم ریختگی بینایی را کاهش دهید. وسایل تمیزکاری و سایر وسایل خانه خود را در جعبه های ذخیره سازی سفید یا نیمه مات جمع کنید. اینکار به نظم بخشیدن به اتاق کمک خواهد کرد.


تهیه یک منزل ارزانتر نیز با هزینه همراه است. اما اغلب ، شما فقط باید در چند مورد هزینه کنید که می توانید هنگام نقل مکان از خانه با خود ببرید. هنگام طراحی آپارتمان رویایی خود این نکته را در نظر داشته باشید.

به تمام مناطق مهم در خانه خود نگاه کنید ، اطمینان حاصل کنید که بین آنها تقسیم بندی مشخصی وجود دارد و یکی یکی آنها را بهبود بخشید. افزودن جزئیات کوچک به بخش های مختلف منزل، در نهایت تفاوت بزرگی ایجاد می کند!