[newkala_icon_faq]
سبد خرید 0

طراحی دیجیتال چهره

سفارش طراحی دیجیتال

قبول سفارشات طراحی دیجیتال پرتره از روی عکس و تصویر چهره

جست و جو
« 1 از 2 »

با یه هزینه کم صاحب تصویر خاص باش

چی چاپ

طراحی دیجیتال چهره با کمترین قیمت در ۷ روز کاری
هدیه خاص برای خودت یا کسی که دوستش داری

هزینه هر چهره فقط 150 هزار تومان

ارتباط مستقیم با پشتیبانی طراحی

ثبت سفارش مستقیم
Click or drag a file to this area to upload.

نقاشی کامپیوتری یا دیجیتال یک اثر هنری ماندگار است که می توانید در تمام دستگاه های دیجیتال خودتان آن را با کیفیت بالا تماشا کنید. اگر با این نقاشی ها آشنا نیستید ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

طراحی دیجیتال چیست ؟

دیجیتال پینتیگ – digital painting – از هنرهای مدرن و وابسته به تکنولوژی است . هنرمند طراح دیحیتال با استفاده از یکی از کهن ترین هنرهای جامعه انسانی ( نقاشی ) به همراه تکنولوژی کامپیوتری و قلم نوری تصاویر دیجیتالی خلق می کند که برای علاقه مندان این حیطه جذابیت خاصی دارد.

در این حیطه برخی از هنرمندان دست به خلاقیت هایی نیز می زنند و با اعمال برخی بزرگ نمایی ها تصاویر جذاب تری خلق می کنند. برخی از هنرمندان به هنر کاریکاتور نیز در این عرصه آثار شگفت انگیزی خلق کرده اند.

در کل در نقاشی دیجیتال هر تصویری که در نقاشی های سنتی دیده اید را می توانیم انجام دهیم . تنها چیزی که متفاوت هست رنگ و لعاب کار هست و ابزاری که برای خلق این اثر از آن استفاده شده.

از مزیت های نقاشی دیجیتال می توان به چاپ این آثار در ابعاد بزرگ اشاره کرد. البته اگر نیاز به چاپ با ابعاد خاصی دارید ، قبل از خلق اثر با هنرمند در میان بگذارید.

نرم افزار های نقاشی دیجیتال :

برای اجرای تصاویر کامپیوتری معمولا از نرم افزار فتوشاپ و ایلوستریتور استفاده می شود. همچنین نرم افزار کورل پینتر از نرم افزارهای قدرتمند در ویندوز هست. نرم افزار بسیار قدرتمند دیگری که این روزها خیلی رایج شده است نرم افزار Procreate برای تبلت های آی پد پرو هست که هنرمندان این عرصه تصاویر بی نظیری با این برنامه و البته با این تبلت ایجاد کرده اند.
شما می‌توانید از این لینک از گالری چی چاپ و طرح های آماده دیجیتالی دیدن فرمایید

 

سفارش نقاشی دیجیتال | نقاشی برای هدیه | طراحی عکس پروفایل

 

برگشت به بالا