معرفی فیلم برای تعطیلات

معرفی فیلم برای تعطیلات

معرفی فیلم برای تعطیلات

معرفی فیلم برای تعطیلات نوروز

کم کم به تعطیلات نوروز نزدیک می شویم و این بهترین زمان برای استراحت و تفریح است. یکی از تفریحات در این زمان دیدن فیلم های سینمایی است. با توجه به تنوع ژانرها و آثار سینمایی تصمیم گیری و انتخاب یک اثر خوب سخت خواهد شد. در این مقاله تعدادی از بهترین فیلم ها را معرفی خواهیم کرد.

شکارچی هیولا Monster hunter

همین که “میلایوویچ” بازیگر فیلم است کافیست تا این فیلم را ببینیم!

معرفی فیلم برای تعطیلات

مانستر هانتر در ابن فیلم موجوداتی به نام اخور مخورک وجود دارد ( Monster Hunter‎) فیلمی در ژانر فانتزی و هیولایی به نویسندگی، تهیه‌کنندگی و کارگردانی پل دبلیو. اس. اندرسون است که در دسامبر سال ۲۰۲۰ منتشر شد. این فیلم بر اساس مجموعه بازی‌های ویدئویی به همین نام ساخته شرکت کپ‌کام به رشته تحریر درآمده است. از بازیگران آن می‌توان به میلا یوویچ، تونی جا، تی.آی.، مگان گود، دیه‌گو بونتا، ام‌سی جین و ران پرلمن اشاره کرد.

با خیال راحت فیلم را همراه با فرزندانتان ببینید. یک فیلم اکشن نفس گیر که از تفنگ بازی تا تیر و کمان درونش هست، و حضور اژدها که دیدن این فیلم را جذاب تر میکند. نیاز هم نیست هفت سال منتظر باشید تا اژدها بزرگ شود، از همان اول آتش خوبی دارد و آماده مبارزه است.

همراه با فیلم به راحتی تخمه و پاپ کورن میل کنید، اما زیاده روی نکنید. نام شخصیت اصلی هم به افتخار ما ایرانی ها که نمیدانم از کی هیولاکش شده ایم، “آرتمیس” است.

سگ تازی (Grey hound)

گری‌هوند یا سگ تازی (Greyhound) یک فیلم آمریکایی محصول ۲۰۲۰ در سبک جنگی به کارگردانی آرون اشنایدر و نویسندگی تام هنکس است. تام هنکس همچنین تهیه‌کننده و از بازیگر اصلی فیلم است. داستان این فیلم برگرفته از رمان شفارد خوب (۱۹۵۵) نوشته سی. اس. فارستر می‌باشد.معرفی فیلم برای تعطیلات

فکر کنم “تام هنکس”عاشق این است که ناخدای ناو جنگی باشد!خودش فیلم نامه را نوشته و دو سالی نیز دنبال کارگردان بوده است، اگر عاشق برخورد موج های بزرگ دریا با کشتی و پاشیدن آب روی دوربین هستید تا عظمت دریا را ببینید و مدام ذکر “سیحان الله” را تکرار کنید، این فیلم را از دست ندهید.

هیجان فیلم “سگ تازی” را می توانید با نوشیدن یک لیوان چای دلچسب کنترل کنید و در کنار دوستان یا فرزندانتان از سینما لذت ببرید.

گویا داستان فیلم هم واقعی است که البته انتهاب داستان برای دوستان آمریکایی شنیدنی تر خواهد برد.

 

 

 

فیلم green land

گرینلند (Greenland‎) یک فیلم ۲۰۲۰ آمریکایی در ژانر فاجعه به کارگردانی ریک رومن وو و نویسندگی توسط کریس اسپارلینگ است. در فیلم ستارگانی مانند جرارد باتلر، مورنا باکارین، اسکات گلن، دیوید دنمان و هوپ دیویس به ایفای نقش می‌پردازند.معرفی فیلم برای تعطیلات

فیلم در ابتدا برنامه‌ریزی شده بود که در ۱۲ ژوئن ۲۰۲۰ به صورت تئاتر در ایالات متحده منتشر شود. انتشار گرینلند به دلیل همه‌گیری کرونا ویروس چندین بار به تأخیر افتاد. این فیلم در ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ توسط اس‌تی‌اکس انترتینمنت از طریق ویدئو هنگام درخواست منتشر و سپس در اچ‌بی‌او مکس پخش شد.

دقت کردید که هر چند سال یکبار، قراره یک شهاب سنگ از کنار زمین بگذرد و ممکن است با زمین برخورد کند و همگی پودر شویم!؟

گویا در این فیلم یکی از این خبرها، واقعی از آب در می آید و همگی به ملکوت اعلی می پیوندیم!

اما نه صبر کنید … از اتاق فرمان می گویند، خوب رنگین ترها را نجات می دهیم به شرط اینکه خودتان را به نزدیک قطف شمال برسانید …

در این مقاله به معرفی فیلم برای تعطیلات پیش رو پرداختیم. این سه فیلم تعداد کمی از صدها فیلم جذاب و دیدنی می باشند. اگر فیلم قشنگ دیگری نیز مد نظر شماست می تواند در قسمت نظرات این پست با ما در میان گذارید.