4 کلید اساسی برای موفقیت کارآفرین های جدید

4 کلید اساسی برای موفقیت کارآفرین های جدید

4 کلید اساسی برای موفقیت کارآفرین های جدید

اگر این مقاله را می خوانید، احتمالاً شما یک کارآفرین هستید که در راه اندازی و رشد تجارت خود جدی هستید. شما از این واقعیت کاملاً آگاه هستید که شروع کار آسان نیست. حتی ممکن است تازه کار خود را شروع کرده باشید و هنوز در تلاش باشید.

فهمیدن اینکه از کجا باید شروع کنید می تواند یک مسئله باشد. موارد زیادی وجود دارد که شما باید در سالهای آینده با توسعه کسب و کار خود یاد بگیرید. با این حال هدف از این مقاله یادگیری برخی از مهمترین مبانی کارآفرینی موفق است.

وقتی این پست را می خوانید، در نظر بگیرید که چگونه ممکن است این اصول را در زندگی و کار خود شروع کنید. هنگامی که این کار را انجام می دهید، خواهید فهمید که ساختن کار شما تا چه اندازه آسان تر است.

استقامت و پشتکار

مسلماً پشتکار مهمترین مهارتی است که یک کارآفرین می تواند داشته باشد. بدون پشتکار، هیچ مهارت یا کیفیت دیگری مهم نخواهد بود.

چرا؟

زیرا پشتکار شما را مجبور خواهد کرد بدون توجه به چالش ها و موانعی که پیش رو دارید، به جلو حرکت کنید. این برای موفقیت شما بسیار مهم است.

متأسفانه، این عامل اغلب نادیده گرفته می شود. مردم فکر می کنند داشتن هوشمندی، تجربه و زیرکی در کسب و کار مهمتر است. البته این خصوصیات مهم هستند. برای موفقیت باید آنها را داشته باشید. اما برای تبدیل شدن به یک کارآفرین موفق کافی نیست. مسئله این است که بدانید چطور بدون توجه به اینکه چه اتفاقی میفتد، جلو برویم.

هنگامی که یاد می گیرید چگونه استقامت کنید، متوجه می شوید که می توانید از موانع برای حرکت به جلو استفاده کنید. خواهید دید که چقدر سخت گیر شده اید و وقتی به موانعی که فتح کرده اید نگاهی بیندازید. وقتی ذره ذره دارید، موفقیت و رضایت بیشتری کسب می کنید.

مسائل مالی و نقدی خود را مدیریت کنید

شما تصمیم گرفتید یک کارآفرین شوید، به این معنی که می خواهید یک شرکت پر رونق ایجاد کنید. شاید یکی از دلایل اصلی کارآفرینی شما این است که می خواهید ثروت ایجاد کنید.

با این حال ، هنگامی که شما در حال ساختن مشاغل هستید، این فقط کسب درآمد بیشتر نیست، بلکه ایجاد ثروت با یادگیری نحوه مدیریت جریان نقدی شما است. منطقی است، نه؟

نکات و استراتژی های زیادی برای یادگیری نحوه ساختن و مدیریت ثروت وجود دارد. شما می توانید ساعت به ساعت به مطالعه این موضوع بپردازید.

4 کلید اساسی برای موفقیت کارآفرین های جدید

اما یکی از مواردی که باید درک کنید این است که در حال حاضر در جستجوی ثروت بیشتر هستید. وقتی مسیر خود را برای کسب درآمد بیشتر شناسایی کنید، خواهید دید که برای رسیدن به سطح بعدی باید چه کاری انجام دهید.

شما نمی خواهید این قسمت را نادیده بگیرید. اگر در درک قسمت مالی اداره کسب و کار خود مهارت ندارید، بهتر است فردی حرفه ای استخدام کنید که بتواند راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهد.

فرد تأثیرگذار بهتری شوید

من فکر می کنم نفوذ مهم است زیرا بیشتر زندگی شما به عنوان یک کارآفرین صرف تلاش برای جلب دیگران برای انجام آنچه می خواهید می شود. این واقعیتی است که برای تحقق اهداف خود باید از آن استقبال کنید. وقتی می فهمید نفوذ چقدر مهم است، می تواند به شما کمک کند از اکثر موانعی که مانع موفقیت شما هستند، عبور کنید.

به عبارت ساده، اگر نمی دانید چگونه دیگران را به عمل سوق دهید، نمی توانید موفق شوید. اگرچه این مورد در هر حرفه صادق است، اما اگر کارآفرین باشید بسیار مهم است.

شما باید مشتری ها را متقاعد کنید. شما باید بدانید که چگونه با ترغیب تیم خود به خرید محصولات خود ، انگیزه در آنها ایجاد کنید. شما باید در مذاکره با طرف های دیگر بهتر شوید. شاید لازم باشد بدانید که چگونه سرمایه گذاران را برای تأمین بودجه کسب و کار خود جلب کنید.

این خبر خوب است. تأثیر گذاری ویژگی نیست که فرد به طور خودکار با آن متولد شود. بسیاری از مردم این افسانه را باور دارند که شما باید “یک فروشنده ذاتی” باشید تا در ترغیب دیگران عالی باشید.

من موافقم که ویژگی های شخصیتی خاصی وجود دارد که به خوبی به هنر فروش کمک می کند. من حتی می خواهم استدلال کنم که افرادی هستند که این ویژگی ها را دارند حتی بدون اینکه بدانند.

4 کلید اساسی برای موفقیت کارآفرین های جدید

با این حال ، واقعیت این نیست که شما باید با شخصیت مناسب به دنیا بیایید تا در تأثیرگذاری بر دیگران عالی باشید. واقعیت این است که نفوذ مهارتی است که می توان با گذشت زمان فرا گرفت و در آن تبحر پیدا کرد. فکر می کنید اگر بخواهید خود را متعهد کنید که یاد بگیرید چگونه دیگران را تحت تأثیر قرار دهید چه اتفاقی می افتد؟

وقتی وقت خود را برای آموزش و تمرین مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک تأثیرگذار بهتر اختصاص می دهید، زمان بسیار ساده تری را تجربه خواهید کرد تا دیگران بخواهند آنچه را که می خواهید انجام دهند. خواهید دید که چگونه به شما امکان می دهد تأثیر باورنکردنی بر روی افرادی که با آنها تعامل دارید داشته باشید.

این کار را به تنهایی انجام نده

یکی از بزرگترین اشتباهاتی که کارآفرینان مرتکب می شوند، افتادن در دام انجام دادن همه کارها است. آنها معتقدند که تنها راه رسیدن به موفقیت فرسودگی خودشان است.

آنها می خواهند همه کارها را خودشان انجام دهند. آنها سعی می کنند فروش، بازاریابی، امور مالی، طراحی وب سایت، خرید، فناوری اطلاعات و بسیاری از کارهای دیگر را انجام دهند.

خیلی طاقت فرسا به نظر می رسد، اینطور نیست؟ این به این دلیل است که هیچ کس نمی تواند تمام این کلاه ها را برای مدت زمان طولانی در حالی که سالم می ماند، بپوشد.

این ممکن است در حال حاضر مفید واقع شود، اما در نهایت، شما باید به دیگران اعتماد کنید تا کار را برای شما انجام دهند. زمان آن فرا خواهد رسید که دیگران را نیز استخدام کنید که می توانند از این کلاه ها برای شما استفاده کنند.

شما به یک تیم احتیاج دارید

یکی از نکات کلیدی که باید در مورد ساخت تیم به یاد داشته باشید این است که شما باید افرادی قوی را که در آنجا ضعیف هستید استخدام کنید. به هر حال ، شما نمی توانید در همه چیز عالی باشید ، می توانید؟

همه ما نقاط قوت و ضعف خود را داریم، بنابراین کار هوشمندانه این است که افرادی را بیابید که قادر به انجام وظایفی باشند که شما از آنها متنفر هستید یا با آنها مشکل دارید.

نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که باید مطمئن شوید افراد استخدام شده نگرش درستی دارند. بسیاری از رهبران بسیار موفق به شما خواهند گفت که آنها نگرش عالی را به مهارت زیاد ترجیح می دهند.

4 کلید اساسی برای موفقیت کارآفرین های جدید

چرا؟

از آنجا که می توانید به افراد کمک کنید مهارت های خود را توسعه دهند ، اما نمی توانید کسی را تغییر دهید که یک نگرش وحشتناک را تغییر دهد و نوع فرهنگی را که می خواهید ایجاد کنید مشخص کنید و برای افرادی که ارزش های فرهنگ شما را منعکس می کنند ایجاد کنید. در اینصورت خواهید دید که چقدر تسکین استرس را تجربه خواهید کرد زیرا آنقدر باهوش بودید که تیم بزرگی از تلاش های شما پشتیبانی می کند.

نتیجه

شما به عنوان یک کارآفرین ، به شدت خواهان موفقیت هستید. شما می خواهید شرکتی ایجاد کنید که بر روی مشتریان شما تأثیر بگذارد. این بدان معنی است که شما همچنین می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه تلاش خود را می کنید تا خود را برای موفقیت آماده کنید.

با اجرای این نکات متوجه خواهید شد که تجربه کارآفرینی بسیار سودمندتری خواهید داشت. شما خواهید فهمید که زندگی در زمان ایجاد یک شرکت و کسب و کار کاملا موفق چگونه می تواند عالی باشد.