سبد خرید 0

چاپ روی تیشرت چی چاپ

چاپ روی تیشرت طرح-آماده-چی-چاپ
چاپ-روی-تیشرت-طرح-دلخواه

چاپ روی تیشرت چی چاپ

چاپ روی تیشرت تخصص ماست. چاپ روی تیشرت با استفاده از سایت چی چاپ بسیار راحت و سریع شده است امروزه تیشرت سهم بزرگی از بازار مد و پوشاک را به خود اختصاص داده است بازاری که سهم بانوان کمتر از آقایان نیست. تیشرت های چی چاپ همواره در طراحی‌هایی متنوع با چاپ‌هایی خاص عرضه می‌گردد و این روند هر روز متفاوت تر از روز قبل پیش می‌رود. علاوه بر مد، تی شرت در زمینه های دیگری نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد، به خصوص در صنعت تبلیغات که امروزه یکی از بهترین و مناسب ترین محصولاتی است که به منظور معرفی کسب و کار و یا یکسان سازی پوشش پرسنل یک سیستم کاری مورد توجه قرار می‌گیرد. تی شرت ها در جنس هایی نظیر نخ پنبه، پلی استر پنبه، ملانژ، اسپان بسته به نوع کارایی در سایزها و رنگ بندی های گوناگون تولید می‌شوند. چاپ تیشرت نیز با توجه به نوع، جنس و رنگ آن به وفور و با تنوع بالایی انجام می‌گیرد و میتوان هر نوع عکس، طرح و یا لوگویی را با هدف عرضه در بازار مد و یا سایر اهداف تبلیغاتی اجرا نمود.

. دقت نمایید در صورت آپلود تصویر بیکیفیت طرح شما مردود خواهد شد و در صورتی که طرح شما قابل ایجاد توسط طراحان نباشد وجه شما به صورت کامل عودت داده می‌شود و از این بابت می‌توانید با خیال راحت سفارش خود را ثبت نمایید و از سفارش باکیفت خود مطمئن شوید چی چاپ با کاملترین تیم طراحی و چاپ و داشتن انواع ابزار چاپ در کشور می تواند کلیه نیاز های چاپی شما را در اسرع وقت و با دقت کامل برطرف نماید.شما هم می توانید به هزاران نفری که برای امور چاپی خود گروه هنری چی چاپ را انتخاب نموده اند بپیوندید. چاپ تصویردلخواه‌روی انواع موس‌پد، ماگ، تیشرت،  جعبه کادویی ،  تابلو، چاپ‌روی کیف و هودی و… تفاوت ما در تضمین کیفیت کالا و چاپ می‌باشد.

بسیاری از شرکت ها از لوگو خود برای اهداف بازاریابی استفاده می کنند. ما در چی چاپ می توانیم بر روی انواع مختلف تیشرت لوگوی سفارشی و یا طرح اختصاصی شرکت را چاپ و آماده کنیم که این خود یک فعالیت تبلیغاتی بسیار جذاب و زیبا برای نام تجاری و برند شما خواهد بود. ما قادریم سفارشات انبوه شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین قیمت بر روی تیشرت چاپ کنیم.

چی چاپ با کاملترین پکیج انواع چاپ در کشور می تواند کلیه نیاز های چاپی شما را در اسرع وقت و با دقت کامل برطرف نماید. همچنین اگر سفارشی که ثبت میکنید بالای ۱۵۰تومان باشد ارسال خرید شما توسط بهترین سرویس (در تهران به صورت پیک و شهرستان های دیگر پست پیشتاز ) به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود .

شما هم می توانید به هزاران نفری که برای امور چاپی خود گروه هنری چی چاپ را انتخاب نموده اند بپیوندید.

برگشت به بالا