4 حقیقت جالب در مورد فیلم لئون

4 حقیقت جالب در مورد فیلم لئون

4 حقیقت جالب در مورد فیلم لئون

مگر می‌شود وقتی صحبت از سینمای فرانسه است ، شخصیت ها ی ماندگاری همچون ماتیلدا، لئون، امیلی و دوست های ماندگار فیلم Intouchables را به یاد نیاوریم؟ کاراکترهایی که ساعت ها می‌شود راجع به هرکدامشان سخن گفت. امروز در این مقاله قصد داریم به ۴ واقعیت در مورد فیلم لئون بپردازیم.

  • بازیگری که ای کاش بازیگر می‌ماند

4 حقیقت جالب در مورد فیلم لئون

کیث گلاسکو کسی بود که نقش شخصیت بنی را در فیلم لئون ایفا کرد او یکی از افراداستنس فیلد بود. او بهد از بازی در این فیلم ، حرفه اش را به عنوان یک آتش نشان ادامه داد اما متاسفانه او جانش را به عنوان آتش نشان در راه کمک به آسیب دیدگان ریزش ساختمان های دوقلوی تجاری در آمریکا در سال ۲۰۰۱ از دست داد.

 

 

 

 

  • نابغه ای به نام گری اولدمن

جالب است  بدانید که گری اولدمن بیش از آنچه تصور کنید در فیلم لئون خلاقیت به خرج داده و تاثیر گذار بوده است در قسمتی از فیلم او کاملا فی البداهه ایفای نقش کرده که از قضا ماندگار شدند که به آنها اشاره خواهم داشت. قسمتی از فیلم که او راجع به بتهوون با پدر ماتیلدا حرف میزند کاملا فی البداهه بوده است. که جالب است بدانید که او در فیلم immortal beloved  در همان سال اکران لئون، نقش بتهوون را ایفا کرده که می‌تواند نشان از علاقه او به آن آهنگساز بزرگ باشد. در صحنه ای که گری اولدمن پدر ماتیلدا را بو میکند تا بفهمد راست می‌گوید یا خیر،جالب است که میکائیل باداکولو پدر ماتیلدا اطلاعی از کار او نداشت و میتوانید تعجب و قافلگیری او را در صورتش ببینید . اولدمن این مار را نیز کاملا بداهه انجام داده است.4 حقیقت جالب در مورد فیلم لئون

اما حرکات فی البداهه او هنوز تمام نشده است در پلانی او فریاد میزند everyone که منظورش این است که همه را صدا بزن ، نیز کاملا فی البداهه بود و لوک بسون کارگردان فیلم در لحظه فریاد میترسد و از این کار گری اولدمن غافلگیر می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • شخصیت پردازی دقیق و صحیح

اگر دقت کرده باشید کاراکتر لئون گذشته از حرفه ای بودنش در کارش، در فیلم کمی ساده لوح به نظر میرسد. با این کار، ژان رنو مخاطب را از این تصویر که لئون قصد4 حقیقت جالب در مورد فیلم لئون بهره بری جنسی از ماتیلدا را دارد دور میکند (دلیل اختلاف سنی این دو در فیلم نیز برای دور نگه داشتن همین تفکر در بیننده است)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ناتالی پورتمن و استعداد نوظهور

همانطور که میدانید فیلم لئون اولین تجربه ناتالی پورتمن به عنوان یک بازیگر بوده، فیلمی که استعداد او را شکوفا کرد و توانایی های او را به سینما معرفی کرد. جالب است بدانید که او در ابتدا  در سکانس هایی که قرار بود گریه کند از مایعی خاص استفاده می‌شد4 حقیقت جالب در مورد فیلم لئون تا نیاز نباشد او واقعا گریه کند. اما او به قدری شوق و ذوق برای ایفای نقش داشت که با تمرین و ممارست یاد گرفت واقعا چطور گریه کند. گریه های او در فیلم کاملا واقعی هستند.

 

 

 

 

 

 

 

برای خرید طرح های فیلم لئون اینجا کلیک کنید

همچنین شما میتوانید این فیلم زیبا را از اینجا دانلود نمایید